Przegoń nudę z poczekalni. Ławka Clubin CB 224.

Wydawać by się mogło, że poczekalnia czy recepcja to pomieszczenia w których nie ma zbyt wiele miejsca na szaleństwa aranżacyjne. Jednak producenci mebli konferencyjnych i audytoryjnych potrafią nas zaskoczyć dziś swoimi propozycjami krzeseł oraz ławek. Poczekalnie można urządzić tak, aby nie wiało z niej nudą. Wprost przeciwnie, aby była miejscem świadczącym o otwartości, kreatywności oraz wyczuciu dobrego stylu właścicieli firmy lub biura. Meblem, który doskonale sprawdzi się w roli „przeganiacza” nudy jest niezwykła ławka Clubin CB 224 łącząca na jednym stelażu aż cztery siedziska.

Wygląd ławki nie przypomina z pewnością typowych mebli, które można spotkać w poczekalniach. Produkt firmy Bejot zachwyca swoimi zaokrąglonymi kształtami. To design przypominający nieco styl pop art. Wszystko za sprawą geometrycznych kształtów siedzisk oraz wyrazistej kolorystyki tapicerki. Wszyscy, którzy idą na przekór utartym schematom w aranżacji wnętrz będą zachwyceni.  Tym, co może podobać się najbardziej są intensywne kolory krzeseł, które sprawią, że każda przestrzeń biurowa będzie się wyróżniać i budzić pozytywne emocje. Co ciekawe, przeszycia tapicerki dają wyjątkową możliwość łączenia tkanin o różnych barwach w jednym fotelu. Atrakcyjnie wyglądają szczególnie zestawienia jasnych i ciemnych kolorów. Kontrast, który można w ten sposób uzyskać tworzy bardzo ciekawy efekt wizualny. Kolorystykę tkanin można oczywiście wybierać z bardzo szerokiej palety tkanin obiciowych. Każdy znajdzie materiał, który od razu przykuje jego uwagę.

A teraz wyobraźmy sobie minimalistyczne wnętrze. Stonowane, jasne barwy ścian. Oszczędne dodatki. To doskonałe tło dla ławki takiej, jak Clubin CB 224. Natychmiast stanie się ona centralnym punktem poczekalni. Będzie wręcz zapraszać wszystkie oczekujące osoby, aby na niej usiadły. Krzesła, które zostały tu połączone metalowym stelażem przypominają bardziej wygodne fotele. I rzeczywiście, komfort, który oferuje ta ławka jest jednym z jej największych atutów. Wszyscy  pamiętamy zapewne jeszcze drewniane ławki w poczekalniach gabinetów lekarskich czy plastikowe krzesełka w urzędach, które do najwygodniejszych nie należały. Clubin CB 224 to ogromny krok do przodu jeżeli chodzi o tego rodzaju meble, zarówno ze względu na jej stylistykę, jak i niebywały komfort.

Trudno nie wspomnieć również o funkcjonalności tego mebla. Dzięki temu, że siedziska są połączone ze sobą stelażem, przesuwanie ławki jest niezmiernie proste. Można dzięki temu bez trudu posprzątać poczekalnię, również tę część, którą zajmują krzesła. W dowolnej chwili, bez problemu możemy zmienić miejsce mebla, a co za tym idzie również układ całej poczekalni.