Ławka firmy profiM DREAM 550L 5 jako przykład idealnego mebla konferencyjno – audytoryjnego.

Sale konferencyjne czy szkoleniowe są dosyć trudnymi wnętrzami jeżeli chodzi o urządzanie i dobór odpowiednich mebli. Choć na pozór to po prostu duże przestrzenie wypełnione rzędami krzeseł, ich aranżacja powinna łączyć w sobie funkcjonalność, komfort użytkowników oraz ciekawy styl. Niezwykle istotne jest w tym przypadku zmieszczenie określonej liczby siedzisk na czasami dosyć mocno ograniczonej powierzchni. To ogromne wyzwanie. Najlepszym rozwiązaniem są więc siedziska łączone w ławki. Dzięki wspólnemu stelażowi nie zajmują one bowiem tak wiele miejsca, jak pojedyncze krzesła.

Doskonałym przykładem idealnego mebla konferencyjno – audytoryjnego jest ławka DREAM 550L 3 produkowana przez firmę profiM. Należy do popularnej rodziny krzeseł konferencyjnych, która wyróżnia się bardzo szeroką gamą rozmaitych opcji oraz rodzajów wykończeń. Dzięki temu meble te można bardzo dobrze dopasować do istniejących potrzeb i preferencji.

Dream jest krzesłem niezwykle lekkim, funkcjonalnym, mobilnym oraz łatwym do utrzymania w czystości. Sprawdzi się doskonale w salach konferencyjnych, szkoleniowych, wykładowych, ale również w  pomieszczeniach socjalnych, poczekalniach oraz recepcjach. Wszystkie te miejsca są zazwyczaj dosyć intensywnie eksploatowane. Niezwykle ważne jest więc, aby wykorzystane w nich siedziska były trwałe i solidne oraz aby ułatwiały sprzątanie tych miejsc.

Ławka DREAM 550L 3 łączy pięć siedzisk na wspólnym metalowym stelażu. Metalowa belka oraz metalowe nogi tworzą dosyć solidne podparcie sprawiając, że cała konstrukcja charakteryzuje się dużą stabilnością. Siedzisko oraz oparcie zostały wykonane ze sztucznego tworzywa, odpornego na zabrudzenia i łatwego do utrzymania w czystości. Siedzisko oraz oparcie nie tworzą jednej całości, wykorzystane zostały tu metalowe łączniki. Dzięki takiej konstrukcji, krzesła oraz cała ławka sprawia wrażenie bardzo lekkiej. Doskonale wtapia się we wnętrze bez względu na jego stylistykę. Najbardziej sprawdzi się jednak we wnętrzach nowoczesnych. Jej minimalistyczna forma to ukłon w stronę aktualnych trendów w produkcji mebli biurowych i konferencyjnych.

Dzięki temu, że ławka stanowi jeden z elementów większej kolekcji, można z jej pomocą stworzyć spójnie wyglądającą całość dopasowaną do danego wnętrza. W razie potrzeby istnieje możliwość rozbudowania umeblowania o dodatkowe elementy. Co istotne każdy model serii Dream posiada rozmaite warianty kolorystyczne. Możemy więc decydować o kolorystyce samych siedzisk, jak i metalowego stelaża. DREAM 550L 3 to ławka, która doskonale dopasowuje się do wnętrza i do potrzeb użytkowników.