Idealna ławka do poczekalni. IN ACCESS LOUNGE LU 222

Poczekalnia czy recepcja jest niezwykle istotną częścią każdego biura, gabinetu medycznego, czy salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego. Wymaga zatem odpowiedniego wyposażenia. Meble użyte do jej aranżacji są ważne z dwóch powodów. Po pierwsze zapewniają komfort oczekującym gościom. Po drugie zaś pełnią role reprezentacyjną, świadczą o wizerunku całej firmy i jej podejściu do klientów.

Wśród wielu propozycji mebli do poczekalni seria In Access Lounge należy do najbardziej rozpoznawalnych. Posiada niezwykle ciekawą i oryginalną formę, a zarazem spełnia wszelkie wymogi funkcjonalności i użyteczności. Ławka IN ACCESS LOUNGE LU 222 to przykład wyjątkowo komfortowego siedziska. Stanowią je dwa połączone ze sobą krzesła, a właściwie fotele umieszczone na lekkim, metalowym stelażu na  czterech nóżkach. Ławka prezentuje się niesłychanie efektownie.

Siedzisko wykonane jest na bazie formatki sklejkowej, która posiada specjalny układ tapicerski. W zależności od potrzeb tapicerowane jest tkaniną obiciową lub skórą. Tapicerka posiada wyraźnie odcinające się boczne krawędzie, które zszywane są z oddzielnych elementów. Przód siedziska jest zaokrąglony w dół. Krzesełko samym swoim wyglądem zachęca do tego, aby na nim usiąść. Podłokietniki tworzą razem z oparciem integralną całość i sprawiają, że ławka jest jeszcze bardziej komfortowa.

Ławka idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jest nowoczesna, ale z drugiej strony posiada formę pasującą do wnętrz o różnych stylach. Możliwość zastosowania dwóch różnych kolorów tkanin na siedzisku i na oparciu czyni ją bardzo atrakcyjną pod względem wizualnym. W stonowanych pomieszczeniach będzie stanowiła wyjątkowo interesujący akcent. Istnieją firmy, które swoją działalność opierają na twórczym myśleniu. W takich miejscach ławka IN ACCESS LOUNGE LU 222 stanie się świadectwem nieszablonowego podejścia oraz podkreśli kreatywność zespołu.

Ławki składające się z kilku siedzisk to również bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Zdecydowanie ułatwiają utrzymanie porządku w poczekalni czy recepcji. Pojedyncze krzesła trzeba przecież w trakcie sprzątania odsuwać każde z osobna. Tutaj wystarczy przesunięcie całej konstrukcji. Możemy też z łatwością zmienić układ w poczekalni, gdy istniejący nie trafia w potrzeby klientów lub nie sprawdza się z innych powodów.

IN ACCESS LOUNGE LU 222 mimo tapicerowanych, miękkich siedzisk sprawia wrażenie bardzo lekkiego mebla. I rzeczywiście taka jest. Jest jednak przy tym również niezwykle solidna i stabilna. Z pewnością warto zwrócić na nią uwagę w trakcie poszukiwania idealnych mebli do poczekalni, zwłaszcza, że mamy do dyspozycji całą kolekcję rozmaitych siedzisk, które mogą stanowić jednolitą pod względem stylistycznym całość.