Fotele do sali konferencyjnej część 2

Kontynuujemy nasz przegląd najbardziej komfortowych i funkcjonalnych foteli stworzonych z myślą o nowoczesnych gabinetach i salach konferencyjnych. Dzięki nim każde pomieszczenie zyska stylowy wygląd i stanie się niezwykle wygodnym miejscem pracy.

Fotel konferencyjny FAN 10HC

Fotel FAN 10HC ma na swoim koncie wiele branżowych nagród i wyróżnień, a wśród nich: Diament Meblarstwa 2010 w kategorii fotel biurowy oraz wyróżnienie MEBLE PLUS 2012. Należy do mebli niebanalnych o wyjątkowym stylu. Posiada bardzo ciekawą formę, a mianowicie kształt kubełka, który dodaje mu elegancji. Rodzaj i kolor tkaniny obiciowej wybieramy sami, a całości dodają charakteru bardzo wyraziste, precyzyjne przeszycia. Fotel dostępny jest w trzech wariantach: w wersji obrotowej, która idealnie spełnia się w przestrzeni biurowej, w wersji konferencyjnej, w której kółka zastąpiono stabilnymi stopkami oraz jako sofa, idealny mebel do strefy wypoczynkowej zarówno domu, jak i w miejscach pracy.

Stelaż tworzy metalowa podstawa oraz cztery charakterystycznie wygięte nóżki. Wersja HC standardowo wyposażona jest w kółka. Oparcie i siedzisko połączone są ze sobą tworząc integralną całość. Kontrastowe przeszycia podkreślają kształt fotela. Dzięki takiemu fotelowi godziny spędzane w sali konferencyjnej na zebraniach czy negocjacjach z klientami stają się wyjątkowo komfortowe. Fotel idealnie wpisuje się w aranżację nowoczesnego i minimalistycznego pomieszczenia. Jest kwintesencją stylu i dobrego smaku.

Fotel konferencyjny VANCOUVER BOX VB 1

Wnętrze sali konferencyjnej wcale nie musi być nudne. Fotel VANCOUVER BOX VB 1 z pewnością na to nie pozwoli. Jego nietypowy kształt to wyraźne nawiązanie do foteli klubowych z początku XX wieku. Ta dosyć oszczędna, kubiczna forma może doskonale wpisać się w nowoczesną aranżacje wnętrz, również tych biurowych. Czy fotel ten rzeczywiście sprawdzi się w sali konferencyjnej? Z pewnością idealnie nadaje się do części reprezentacyjnej tego pomieszczenia, przeznaczonej dla gości. Fotel zachwyca swoją geometryczną formą. Niezwykle interesujący wydaje się kontrast miedzy masywnym siedziskiem, a niewielkimi nóżkami. Stopki dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: chromowane lub malowane na kolor metalik. Siedzisko posiada wmontowane sprężyny. Jest niesamowicie wygodne. Bardzo szerokie podłokietniki sprawiają, że komfort siedzenia zdecydowanie  podnosi się. Urządzając wnętrza biurowe należy zwrócić szczególną uwagę na miejsca, które mają charakter reprezentacyjny. To one bowiem pomagają w kształtowaniu pozytywnego wizerunku całej firmy.