Krzesła konferencyjne

Krzesła konferencyjne powinny stanowić połączenie komfortu, funkcjonalności i reprezentacyjnej stylistyki. Przedstawiamy propozycję trzech zupełnie odmiennych w swoim charakterze krzeseł, które mogą stać się fantastycznym uzupełnieniem wyposażenia sali konferencyjnej.

Krzesło konferencyjne CLUBIN CB 10R

Niezwykle wygodne i funkcjonalne krzesło obrotowe, nawiązujące do stylu po art. Jego zaokrąglona forma nie tylko tworzy interesujący design, ale również zapewnia wyjątkowy komfort. Wysokość siedziska jest regulowana, krzesło można więc z łatwością dopasować do wzrostu użytkownika. Podstawa krzesła to krzyżak wykonany z polerowanego aluminium o efekcie chromu,  niewielkie stopki oraz wysoki amortyzator z ringiem samozaciskowym, który umożliwia łatwą i szybką regulację. Za sprawą nietypowej stylistyki, krzesło sprawia wrażenie klubowego siedziska. Z pewnością przełamuje stereotypy dotyczące mebli biurowych i pozwala wnieść do przestrzeni biurowej powiew nowoczesności i oryginalności.

Krzesło konferencyjne LIGO K11 H

Wykonane zostało z bukowej sklejki. Kubełek krzesła wsparty jest na metalowym stelażu. Jego konstrukcja wydaje się niezwykle lekka i delikatna. Ciekawa kolorystyka drewna to największy atut tego krzesła. Całość prezentuje się wyjątkowo naturalnie. Stelaż LIGO K11 H został wykonany z metalowej rury. Dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych: czarny, metalik oraz chrom (błyszczący lub satynowy). Został wyposażony w poprzeczki, które zapobiegają rysowaniu krzeseł podczas ich sztaplowania. Również stopki kątowe ułatwiają sztaplowanie i zabezpieczają przed rysowaniem się stelaża. Krzesło to jest niezwykle funkcjonalnym dodatkiem do sali konferencyjnej. Istnieje bowiem możliwość sztaplowania krzeseł w ilości do dziesięciu sztuk, co ułatwia ich przechowywanie oraz przenoszenie. Krzesła LIGO K11 H można również łączyć w rzędy za pomocą specjalnych łączników.

Krzesło konferencyjne ZIP ZP 230

Lekka i dynamiczna forma, wyjątkowa funkcjonalność oraz komfort codziennego użytkowania to atrybuty, które czynią krzesło ZIP ZP 230 idealnym siedziskiem do sal konferencyjnych i audytoryjnych.  Krzesło posiada wygodne, tapicerowane siedzisko i oparcie, które nie są łączone w całość. Podłokietniki podnoszą komfort korzystania z niego, a w modelach LUX wyposażone są w drewnianą, lakierowaną nakładkę. Podstawę krzesła tworzą płozy, które mimo wrażenia lekkości zapewniają wyjątkową stabilność. Funkcjonalność krzesła podnosi możliwość sztaplowania do wysokości trzech sztuk. ZIP ZP 230 może zostać wzbogacone dodatkowym wyposażeniem. Tworzą je metalowy łącznik umożliwiający łączenie w rzędy, ślizgi na twarde podłoże oraz obrotowy pulpit ze sklejki. Krzesło może być tapicerowane tkaniną obiciową lub skórą z bardzo bogatego wzornika firmy Bejot, która jest jego producentem.