Fotele do sali konferencyjnej część 1

Wygodny fotel to rozwiązanie idealnie nadające się do sali konferencyjnej. Jest ona nie tylko miejscem roboczych spotkań czy firmowych zebrań, ale i bardzo często negocjacji z kontrahentami. Powinna być zatem nie tylko komfortowa, ale i reprezentacyjna. Wybraliśmy modele foteli, które doskonale spełniają wymienione warunki.

Fotel konferencyjny ATRIUM MEMORY chrome

Ten niezwykle elegancki i stylowy fotel firmy Nowy Styl fantastycznie spełni swoją rolę w nowoczesnych salach konferencyjnych. Atrium Memory to fotel obrotowy, który jest w całości tapicerowany. Posiada również tapicerowane podłokietniki w pełni zintegrowane z siedziskiem i oparciem. Wysokość siedziska jest regulowana, można więc z łatwością dopasować go do potrzeb konkretnych użytkowników. Fotel wyposażony został w specjalny mechanizm pod nazwą Memory. Pozwala on na obracanie krzesła podczas użytkowania, dzięki czemu jest ono bardziej mobilne, na koniec zaś umożliwia samoczynny powrót zarówno do wysokości maksymalnej, jak i  obrotowej pozycji wyjściowej. Podstawa krzesła wykonana jest z polerowanego aluminium, co dodaje mu nowoczesnego wyglądu. Podstawa posiada stopki zapobiegające przesuwaniu się fotela. Jest on zatem także bardzo stabilny. Jedną z największych zalet Atrium Memory jest, poza jego wygodą, bardzo ciekawa stylistyka. To fotel, w którym bez obaw można posadzić najważniejszych kontrahentów. Z pewnością będą zachwyceni, podobnie jak pracownicy podczas służbowych spotkań w sali konferencyjnej.

Fotel konferencyjny ATRIUM MEMORY HRU

To wzbogacona wersja fotela Atrium Memory firmy Nowy Styl. Posiada wszystkie jego najważniejsze zalety, czyli mechanizm Memory, wygodne podłokietniki połączone z pozostałymi elementami fotela, regulowaną wysokość oraz stabilną podstawę na stopkach. Trudno również nie wspomnieć o pięknym, stylowym, niezwykle interesującym designie. Dodatkowo został jednak wyposażony w niezwykle komfortowy, tapicerowany zagłówek. Osoby siedzące wiele godzin na roboczym spotkaniu czy uczestnicy kilkugodzinnych negocjacji z pewnością docenią ten element fotela. Możliwość oparcia głowy o wygodny zagłówek bywa czasami na miarę złota. Można się w ten sposób nieco odprężyć, odciążyć kręgosłup, zwłaszcza jego odcinek szyjny i mięsnie, które go podtrzymują. Co więcej, dzięki zagłówkowi, fotel ten wygląda jeszcze bardziej elegancko i nowocześnie, niż jego wersja standardowa.

Obydwa przedstawione fotele to doskonała propozycja do nowoczesnych sal konferencyjnych. Dzięki nim te pomieszczenia mogą budzić naprawdę pozytywne skojarzenia i budować dobry wizerunek każdej firmy. Patrząc na te fotele myślimy: pełen profesjonalizm. W drugiej części artykułu przedstawimy kolejne modele foteli, które z pewnością idealnie spełnią wymogi funkcjonalne i estetyczne sal konferencyjnych.