Wygoda i funkcjonalność. Zalety ławki SHELL SH 222

W poszukiwaniu mebli do recepcji czy poczekalni, poza tradycyjnymi rozwiązaniami, takimi jak pojedyncze krzesła, spotkać można również łączone siedziska. Ze względu na swoje liczne zalety, to bardzo często wybierana forma mebli do różnego rodzaju poczekalni. Przykładem idealnego mebla recepcyjnego jest ławka SHELL SH 222, należąca do szerokiej kolekcji Shell firmy Bejot. W krzesełkach tworzących tę kolekcję elementy plastikowe, a więc siedziska i oparcia zostały połączone z lekkim, metalowym stelażem z efektem chromowania. Niezwykle oryginalna i dynamiczna forma. Oto co wyróżnia kolekcję Shell spośród innych mebli przeznaczonych do recepcji i poczekalni.

Ławka stanowi połączenie dwóch krzeseł. Siedzisko i oparcie wykonane zostało z polipropylenu. To sztuczne tworzywo posiada bardzo szerokie spektrum modyfikacji. Dzięki temu siedziska w ławce SHELL SH 222 mogły zostać ukształtowane w bardzo atrakcyjny pod względem wizualnym sposób. Co więcej, ich kształt zapewnia osobom siedzącym komfort, nie spotykany do tej pory przy tego rodzaju meblach.

Ławka doskonale wpisuje się w stylistykę nowoczesnych, nieco minimalistycznych pomieszczeń. Sprawia wrażenie niezwykle lekkiej. Siedziska dostępne są aż w ośmiu kolorach od najbardziej neutralnych białych i czarnych, przez stonowany beż, kolor szary i granatowy, po bardziej intensywne barwy, jak zieloną, pomarańczową czy czerwoną. Dzięki temu możemy z łatwością dopasować mebel do aranżacji i kolorystyki wnętrza. Mebel z jednej strony przykuwa uwagę, z drugiej zaś harmonijnie łączy się z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza. Z pewnością nie będzie dominował w pomieszczeniu czy tworzył efektu przytłoczenia.

Ławka Shell stanowi doskonały przykład funkcjonalności. Ze względu na tworzywa wykorzystane do jej produkcji można ją z łatwością przesuwać czy przestawiać w inne miejsce. Tego rodzaju meble bardzo ułatwiają sprzątanie poczekalni czy recepcji. Można je bez większego trudu utrzymać w czystości. Wszelkie zabrudzenia usunie z nich po prostu wilgotna ściereczka z dodatkiem detergentu. Polipropylen wykazuje się dużą odpornością na środki chemiczne, więc przy większych zabrudzeniach można sięgnąć nawet po bardziej inwazyjne środki. Przy wyborze tego typu mebli powinniśmy wziąć pod uwagę fakt, że przez poczekalnię przewija się codziennie wiele osób. Siedziska powinny charakteryzować się więc dużą trwałością. Ławka Shell z pewnością do takich należy. Mimo swojej lekkiej konstrukcji jest bardzo solidnym i stabilnym elementem wyposażenia.

Nowoczesność, prostota, minimalizm. Tych cech z pewnością oczekujemy od mebli recepcyjnych. Ławka SHELL SH 222 posiada je wszystkie. Dodatkowo zaś, a może przede wszystkim charakteryzuje się bardzo dużym komfortem użytkowania.