Dlaczego ławka Kala 670 L2 to doskonały wybór do poczekalni.9.

Dla różnego rodzaju biur, firm, gabinetów lekarskich, salonów fryzjerskich czy kosmetycznych wygodnie urządzona poczekalnia jest jednym bardzo ważnych aspektów. Świadczy bowiem o stosunku do klientów. Osoby oczekujące na swoją kolej w poczekalni powinny mieć szansę na chwile wytchnienia i relaksu. Taką szansę dają z pewnością odpowiednie meble i właściwa aranżacja tego miejsca. Możemy oczywiście zdecydować się na pojedyncze krzesła, a nawet fotele czy komfortowe sofy. Jednak o wiele bardziej funkcjonalnym rozwiązaniem jest ławka recepcyjna, w przypadku której na jednym stelażu zostaje połączonych kilka siedzisk.

Dobrym przykładem takiego mebla jest ławka KALA 670 L2. Na stabilnej, estetycznej metalowej konstrukcji umieszczono tu dwa siedziska. Stelaż tworzy metalowa belka osadzona na metalowych nogach. Dostępny jest on aż w czterech wersjach kolorystycznych. W zależności od upodobań i stylistyki wnętrza, możemy wybrać stelaż chromowany błyszczący, chromowany satynowy, malowany proszkowo w kolorze metalik lub czarny. Siedziska są bardzo duże i zapewniają niezwykły komfort. W przedniej części są odpowiednio wyprofilowane, tak aby nie powodować ucisku na mięśnie ud. Przy dłuższym siedzeniu jest to niezmiernie istotne. Krzesła posiadają podłokietniki o poziomej linii przebiegu. Mocowane są one za pomocą chromowanych łączników. Istnieje możliwość zamontowania na nich nakładki polipropylenowej w kolorze czarnym. Podłokietniki zapewniają podparcie ramionom. W pozycji siedzącej jest to bardzo ważne, gdyż odciąża kręgosłup. W krzesłach Kala możemy przyjąć naprawdę komfortową i optymalną pozycję.

Forma tego modelu jest z jednej strony bardzo wyrazista, z drugiej zaś lekka. Ławka wygląda prosto, ale nowocześnie. Charakterystyczne dla całej serii mebli Kala są cienkie płaszczyzny siedziska i oparcia oraz precyzyjnie wykonany stelaż. Ławka KALA 670 L2 to doskonały wybór, gdy chcemy urządzić nowoczesne wnętrze, które nie będzie przytłaczać elementami wyposażenia i dodatkami. Jej oszczędna forma doskonale wpisuje się w założenia minimalizmu. Warto zdawać sobie sprawę, że styl minimalistyczny to jedno z najlepszych rozwiązań, jeżeli chodzi o urządzanie poczekalni.

Jeżeli zależy nam na funkcjonalności trudno o lepszą opcje, niż meble z kolekcji Kala. Wystarczy wyobrazić sobie łatwość z jaką przesuniemy ławkę podczas sprzątania czy gdy znajdziemy lepszy i wygodniejszy układ mebli. Żadnych problemów nie sprawi nam również rozbudowanie umeblowania poczekalni w razie takiej potrzeby. Seria Kala składa się z wielu różnych modeli krzeseł i ławek. Stworzenie z nich spójnej i harmonijnej całości jest niezwykle łatwe.